Contact

Organisatie De Maasdijk

Algemeen contact
Infoadres – info@demaasdijk-events.nl of gebruik onderstaand contactformulier

Het bestuur
Voorzitter
Jeroen Ulijn – jeroen@demaasdijk-events.nl
Penningmeester
Jos Pansier – penningmeester@demaasdijk-events.nl
Algemeen bestuursleden
Meindert Kuijpers – meindert@demaasdijk-events.nl
Pieter van Lent – pieter@demaasdijk-events.nl
Remko Wijnbergen – remko@demaasdijk-events.nl


Team

Projectmanager
Paul van den Heuvel – paul@demaasdijk-events.nl
Coördinator vrijwilligers
Carlijn Martens – vrijwilligers@demaasdijk-events.nl 
Inline skating
Freek Huizing & Meindert Kuijpers – inlineskating@demaasdijk-events.nl
Lopen
Jan Bloo, Hans Verploeg & Jos Pansier – lopen@demaasdijk-events.nl
Triathlon
Donald Janssen & Rien Wittenberg – triathlon@demaasdijk-events.nl 
Wandelen
Gerard Vlaardingerbroek, Jolande Vlaardingerbroek, Ine Toirkens & Jan Toirkens – wandelen@demaasdijk-events.nl

Contactformulier

Voor algemene vragen kan je contact met ons opnemen via het contactformulier.
Voor telefonisch contact verzoeken we je in het contactformulier je telefoonnummer achter te laten, samen met een aantal opties van momenten waarop je gebeld kan worden.

Team De Maasdijk