Contact met de Maasdijk

Voor vragen kan je contact met ons opnemen via e-mail.
Wil je graag dat we je even bellen? Vergeet dan niet in je bericht telefoonnummer achter te laten, samen met een aantal tijdstippen waarop je gebeld kan worden.

Algemeen: info@demaasdijk-events.nl

Het bestuur

Voorzitter
Jeroen Ulijn – jeroen@demaasdijk-events.nl
Penningmeester
Jos Pansier – penningmeester@demaasdijk-events.nl
Secretaris
Meindert Kuipers – meindert@demaasdijk-events.nl
Algemene bestuursleden
Pieter van Lent – pieter@demaasdijk-events.nl
Remko Wijnbergen – remko@demaasdijk-events.nl

Team

Projectmanager
Paul van den Heuvel – paul@demaasdijk-events.nl
Coördinator vrijwilligers
Romee Heister – vrijwilligers@demaasdijk-events.nl
Inlineskating, steppen en me-moveren
Meindert Kuipers – inlineskating@demaasdijk-events.nl
Hardlopen
Jan Bloo, Hans Verploeg & Jos Pansier – lopen@demaasdijk-events.nl
Triathlon
Donald Janssen, Rien Wittenberg, Bert Jansen, Paul Jansen, Job de Klein, Geert-Jan van Leuken – triathlon@demaasdijk-events.nl
Wandelen
Paul van Erp, Hans Elbers – wandelen@demaasdijk-events.nl
Communicatie
Caroline Kennedie, Stefan van der Heijden, Francy Voets, Lize Ulijn – info@demaasdijk-events.nl

Scroll to top