Contact

Contact met De Maasdijk

Voor vragen kan je contact met ons opnemen via e-mail. Kijk voor het juiste adres in het overzicht hiernaast, je kunt ook het contactformulier hieronder vullen.

Wil je graag dat we je even bellen? Vergeet dan niet in je bericht telefoonnummer achter te laten, samen met een aantal tijdstippen waarop je gebeld kan worden.

Algemeen: info@demaasdijk-events.nl

Team

Projectmanager
Paul van den Heuvel – paul@demaasdijk-events.nl
Coördinator vrijwilligers
Romee Heister & Stefanie van den Eijnde – vrijwilligers@demaasdijk-events.nl
Inlineskating, steppen en me-moveren
Meindert Kuipers – inlineskating@demaasdijk-events.nl
Hardlopen
Jan Bloo, Hans Verploeg, Jos Pansier & Maikel Tax – lopen@demaasdijk-events.nl
Triathlon
Donald Janssen, Rien Wittenberg, Bert Jansen, Paul Jansen, Job de Klein, Geert-Jan van Leuken – triathlon@demaasdijk-events.nl
Wandelen
Paul van Erp, Hans Elbers – wandelen@demaasdijk-events.nl
Communicatie
Caroline Kennedie, Stefan van der Heijden, Francy Voets, Lize Ulijn – info@demaasdijk-events.nl

Het bestuur

Voorzitter

  • Jeroen Ulijn – jeroen@demaasdijk-events.nl

Penningmeester

  • Pieter van Lent – penningmeester@demaasdijk-events.nl

Secretaris

  • Meindert Kuipers – meindert@demaasdijk-events.nl

Algemene bestuursleden

  • Remko Wijnbergen – remko@demaasdijk-events.nl

Neem contact op met ons!